Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvos akarok lenni de nincs...

Orvos akarok lenni de nincs elég önbizalmam belevágni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem úgysem sikerülhet. Még a szüleimnek se nagyon merem elmondani. Még van időm (2 év) de már most szeretném elkezdeni a felkészülést. A nyárra elintéztem egy kémia tanfolyamot. A szüleim pedig nem nagyon értik, hogy hirtelen mi ez a nagy pálfordulás, ugyanis eddig mindig nyelvórákra jártam, az össze spórolt pénzemet nyelvkönyvekre, olvasmányokra költöttem. Most meg kémia és biokémia könyveket veszek és kémia tanárhoz akarok járni. De egyszerűen nem tudom elmondani nekik, hogy Anya-Apa! Orvos akarok lenni. És most nem arról van szó, hogy nem támogatnának, mert biztos vagyok benne,hogy igen, sőt! De egyszerűen olyan nevetségesnek és képtelennek érzem ezt az egészet. Miért pont nekem sikerülne?! Értitek?

2014. jan. 1. 01:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Van egy mondás, miszerint a hülyék mindig holt biztosak, csak az okosok kételkednek. Ez alapján Te nagyon felelősségteljes és okos vagy. Tehát bátran vágj bele! és mi az, ami nem sikerülne? A felvételi? vagy attól félsz, hogy később majd rossz orvos lennél? Javaslat: ne gondolkodj túlságosan előre. Mindig csak egy kis lépést tegyél meg. Ez a kémiai felkészítő: nagyon jó kezdetnek! Sok sikert és nagy kitartást! Remélem, sok embert meg fogsz majd gyógyítani!
2014. jan. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 besenyőpistabácsi válasza:
42%
Pszichiáter ne legyél!
2014. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Sebésznek se jelentkezz, ha nem tudsz "belevágni"!
2014. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsó kettő idióta elmehet a francba. Minek kell baromságokat beleböfögni egy teljesen normális kérdésbe?


Kedves kérdező, én most vagyok ötödéves medikus, ha valami kérdésed van nyugodtan írj, nem ígérem, hogy azonnal fogok rá válaszolni, mert vizsgaidőszak közepe van, de azért igyekszem.

2014. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Menj el a francba te!

Ünnep van, még bennünk a tegnapi pezsgő és egyebek!

Ha ennyi tolerancia sincs benned mások iránt, csak azért mert neked vizsga-időszakod van, és totál görcs vagy, akkor mi a fenét keresel itt és most a GyK-en? Menj vissza a könyveid mellé, és tanulj, különbönben tök hülye maradsz!

2014. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Elég kretén vagy #3/#5! :-)
2014. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

"Ha ennyi tolerancia sincs benned mások iránt,"


Miért is kellene tplerálnom a primitívséget, és a bunkóságot? Ez nem tolerancia kérdése.

2014. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 reptoid ***** válasza:
100%

"Sebésznek se jelentkezz, ha nem tudsz "belevágni"!"


Én ezen azért elég jót nevettem :D


2 év alatt szerintem még egy párszor átfordulhat veled a világ, nekem se az első döntésem volt, hogy ide jöjjek. Sőt...

Nekem is ez már az ötödik évem itt, és igazából érdekes nagyon meg szeretem is, jó döntés volt ide jönni. Ne rágódj ezen sokat, csináld azt, ami tetszik és majd lesz valahogy. Elvileg jövőre én is végzek, de nem habozok sokat, hogy most februárban beadjam a jelentkezésemet egy másik osztatlan képzésre is :D

Az esélyt megadom, aztán majd az élet eldönti, hogy beiratkozok-e, és ha igen, akkor egyáltalán mikor.

2014. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kedves ötödéves medikus, jó sok kérdésem van úgyhogy majd írok egy privátot. És sok sikert a vizsgáidhoz!
2014. jan. 1. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as, 5-ös vagyok!

Természetesen nem vagyok kretén, poénnak szántam amit írtam, valóban nem hittem, hogy majd pont egy másik hozzászóló lesz az, aki "kiosztja" a fejem ez miatt.

De amint látom, lehet hogy lesz diplomája, de az is igaz lesz, az ő esetében pedig biztos, hogy a diplomával az intelligenciát nem adják!


Kedves Kérdező!

Te sem vagy ám semmi és senki! Vizsgához sok sikert kivánsz? Sok sikert csak az ellenségünknek kívántunk!


Amikor én vizsgáztam, már akkor azt mondtuk: a népi Kína 2 napi "termését" kívánjuk a szerencsédbe! Az ilyesmi hat, a többi már nem elég! :))))

2014. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!