Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik módszer a világ legjobb...

Kovács Pál kérdése:

Melyik módszer a világ legjobb puskázása?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért tettem fel, hogy létrehozzunk itt egy kis puska-adatbázist. Íme az én kedvenceim:


Wordben létre kell hozni egy szövegdobozt: piros háttérrel, fehér, kisbetűméretű, Arial betűtípusú szöveggel beleírni a psukát, kinyomtatni és Coca-Cola üveg "összetevők" részhez hozzáragasztani. Soha nem buktam le vele!


Átlátszó, vastag műanyag toll tollbetétjét körbecsavarni és úgy visszarakni a tollba. Dolgozat közben egyszer a tanárnő elkérte, hogy írjon vele, és nem vette észre! Előnyös, ha van valamilyen háttérszíne, pl. zöld.


Mp3 lejátszóra felvenni a felmondott anyagot, majd garbós ujjú pulóver alatt a kezünkbe vesszük a lejátszót, és a ruha ujján átvezetve a fülhallgatót helyezzük a fülünkbe. A garbó nyaka kitakarja a zsinórt. Hosszú haj ajánlott! Ezzel a módszerrel viszont már buktam le.


Várom a ti ötleteiteket!


2009. dec. 23. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem a 13:07-es módszer tetszik ;)
2009. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Tanár vagyok...ez a coca colás zseniális!! Kreatívitásból 5-ös... de amikor csak tehetem, szóban feleltetek.... :)ill. essszéket iratok, ami legalább 2 oldalas... annyi nehezen fér rá egy üvegre... :) De nálam nincs ilyen, padok üresek, diákok szétültetve a-b csoport, általam kiosztott aláírt lapk, papírcsere kiküszöbölésére, doga előtt mustra(pad, szék, kezek) És állandó járkálás...aki így puskázni tud, megérdemlem...
2009. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Szintén tanár vagyok... Meg kell hagyni, a mai diákok tényleg kreatívak. Nekem is a Coca colás a favorit. Általában én is szóban feleltetek, bár ott is voltak puskázós egyének. A kedvenc történetem egy régebbi osztályról maradt meg, amikor a felelő a karkötőjére fűzött fel pár nevet, betűs gyöngyöket felhasználva. :)
2009. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a mai diákok kreatívak. pl. a félkörös megoldás 25 évvel ezelőtt született nálam, de persze volt sok más módszer is.
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem az MP3-as trükk tetszik.
2010. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Az a legjobb módszer, megírod a puskát, de otthon hagyod.

Hidd el jól fog sikerülni!

2012. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
amikor egyszer fizika dolgozat volt nálunk! nem tudtam semmit én úgy csináltam hogy be tettem a füzetem a padomba és ha nem tudtam a kérdésre a választ néztem nem figyel e a tanár! és nem figyelt! kihúztam a székemet és bele néztem a padba! :D
2015. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Bluetooth fules (hosszu hajnal) es ugyan ez a felmondos,ablakba cetli,fuggonyre cellukszozva (ha nem átlátszó) de ugy a legjobb ha egy haverodat meg kered (aki tudja) hogy hivja mar oda a tanart es ertetlenkedjen egy kicsit es ez ido alatt te lazan kipuskazod barhonnan :)
2016. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!