Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes egyetemista magántanárhoz járni?

Figyelt kérdés
Látom, hogy vannak ilyen fiatal, friss végzettek és jóval olcsóbb, mint egy hagyományos magántanár. De megéri vajon?
2014. ápr. 23. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy miből, de amúgy ki lehet fogni jót szerintem (meg persze rosszat is)...
2014. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarból és angolból kéne.
2014. ápr. 23. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam angolból egyetemista "tanárnőhöz" jár. Maximálisan elégedettek vagyunk vele.

Nagyon sokat fejlődött az angol tudása a fiamnak (suliváltás miatt kellett a magántanár), melyet a sulis angol tanárja is megemlített :)!

Ahogy az előttem szóló is írta, ki lehet fogni "jókat".

2014. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarból nem annyira jó az egyetemista.. vagyis kisebb számban találsz olyat aki ért is hozzá rendesen.

Meg jóval kevesebb is van belőle.

Angol azt sokan oktatják,egyetemisták közül is vannak jó páran akik eléggé elfogadhatóak.

2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!