Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányoknál érdemes...

Egyetemista lányoknál érdemes próbálkozni, ha nem nézek ki jól? Hol keressek olyan lányt, aki elfogad?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolod, hogy egy egyetemista lány jobban elfogadna, vagy miért erőlteted ezt?
2014. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert én is egyetemista vagyok :D
2014. febr. 22. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőknél a magabiztosság és a belső érték (főleg az empátia) sokszor többet ér, mint a "szépség". Legyen szó értelmiségiről, vagy sem.
2014. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a külső nem minden
2014. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól,akkor szerintem ne.Én se nézek ki olyan szuperül,csak átlagosnak mondanak,de esélyt sem érzek az egyetemen a csajoknál,mert ők is ugyanúgy a bunkó gyerekek után futnak,pedig "elvileg" normálisabbaknak kellene lenniük.Persze biztos van kivétel,ha megtalálod lelked rajta,én is ilyet próbálok keresni az egyetemen nálunk,hát nem igazán találok. :) De keresem tovább.. :)
2014. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy szinted alatti csajt könnyű felszedni, szinted körüli csajért már hajtani, szinted felettiért keményen hajtani kell.


Egyetemista csaj jellemzően tényleg többre tudja értékelni a szellemi értékeket, mint egy tipikus butikos csaj. Ha egyetemistaként tanuláshoz van akaraterőd, akkor legyen ahhoz is, hogy külsődből a maximumot hozd ki.


Pl. a mostani 45 éves James Bond szerintem kifejezetten csúnya embernek született, de kidolgozott teste, stílusos öltözködése, magabiztos fellépése (ja és pénze :) ) miatt állítólag egy csomó 20-as csajnak is nagyon bejön.


Külsőd javításával, jó fellépéssel, egzisztenciával sikeres lehetsz Te is.


Pl. anno csóró egyetemista korom után kezdő multis mérnöki fizuval, hirtelen megerősödött önbizalommal, magamra jobban adva hirtelen jobb csajoknál is versenyképes lettem.

2014. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a f.@szság már, hogy szinted alatti, meg szintednek megfelelő?? Ki dönti el, hogy kinek mi a "szintje"? Istenem milyen eszement világban élünk.
2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szintedet meghatározza külsőd, egzisztenciád, fellépésed, képzettséged, családi háttér, stb.
2014. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélsz, azzal ismerkedek aki tetszik, nincsenek "szintek".
2014. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!