Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mit tegyek, csinálja...

Nem tudom mit tegyek, csináljak a jovommel kapcsolaltba?!

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma : 14 éves korom óta gondolkodom milyen szakma is illene hozzám, vagy mihez is lenne kedvem.Sok elképzelésem volt hogy lehet elmegyek rendornek, autoszerelo karosszeria lakatos, konyvelonek, matek tanarnak, elektronikai szerelonek, programozzonak de nem jutottam el egy pontra se hogy elkezdjem. most lassan 18 éves leszek, még mindig nem tudom mit kezdjek magammal. álltalába csak ulok, fekszek az ágyba, filmet nezek, vagy jatszok. ha szamit valamit, 190 CM 100KG vagyok. nem vagyok valami lajhár a sulyomhoz képest. 20 30 kiloval konnyebb sulyu emberekkel is tudom tartani a lepest mondjuk futas kozbe, szerintem az erom se hianyos, egy ijen alkatu ijen eletmodban elo mivel tudna foglalkozni? vagy ha le jarok edzeni hogy edzem a testem jo kondiba legyek, de akkor is szeretek lustálkodni, filmezni, jatszani, valtozatossagtol nem tartok mien munka lenne erre megfelelo?



Ui: bocs ha valami elmebeteg, zavarodott fogalmazasom van de a lenyeg enyi, ekezetekert, vesszokert bocs megszoktam a hianya nelkul irni (angol billentyum van, Angliaba elek)


es szeretnem ha a sertegetok ha sertegetnek is, vagy a viccesek viccelodnek is, legalabb egy ertelmes valasszal kapcsolodjanak a temahoz. KOSZI !!!



2014. jún. 1. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr?

De ezt neked kell tudnod. Nézegeted milyen lehetőségeid vannak és azok közül választasz, más helyetted nem tud választani munkát.

2014. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van egy teszt, ami utan sorbarakja, hogy aszerint milyen egyetemi szak lenne jo Neked. Erdemes megnezned. Tovabba az sem mindegy, hogy milyen tipusu ember vagy. A lustasag nem egy elonyos dolog, de sokkal inkabb fontosabb, hogy introvertalt vagy extrovertalt ember vagy-e. Vagy pedig hogy elmelet vagy inkabb a gyakorlati dolgokat kedveled stb. Szoval elsosorban a szemelyisegedtol fugg. Ha gondolod szivesen adok tanacsokat.
2014. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első valaszo, én is gondoltam rá. Utólag nem azt várom hogy más valaszon helyettem, csak adjon egy tippet mi illene hozzám. Amúgy nem azt mondom nem szeretek mozogni, csak egyedül unalmas, nincs kivel tevékenykedni.



Masokid, én inkább az introver vagyok és a gyakorlati részt általában jobban szeretném csinálni mint az elmeletit.



De hogy őszinte legyek úgy vagyok önmagammal mindegy milyen munka csak fizessenek jol. Csak mindig azt hallom, mondja nekem mindenki hogy olyat válasszák amit szeretek is csinálni. Na és én ezért nem tudom eldönteni, mert ugye tv nézése, jatszasal pénzt nem kereshetek, programozasba se vagyok jó. Gondoltam valami sz.gépes játék készítő valaminek elnennek, de asse tom mit csinál, mit kellene tudnom. Lenyegebe mindegy nekem mien munka, csak jó fizetésem legyen, és ne telhen több évbe. Ev tizedekbe mire megtanulom.


MÁs szerint is így van, vagy úgy h ahogy mondják, csináld amit szeretsz (probléma nem tudok olyan munkát amit szeretnék) ezt a weboldalt meglesem koszi

2014. jún. 1. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!