Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakirányba...

Szerintetek melyik szakirányba lenne jobb elindulni fizetés, kereslet, túlképzés stb. szerint (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Gimibe járok és nem tudom hogy merre induljak utána. Egyetemen v. fősulin gondolkodok. 2 szakma között vacillálok, szerintetek melyik a jobb választás manapság? Pénzügy, marketing stb. vagy informatika? Infómérnökire akartam menni, azt tudom hogy az jól keres és megy is nekem, de félek hogy túl sokan mennek arra. Marketingen és pénzügyen is el lehet érni nagy fizetést? Abból is sok van de (szerintem) abból nem tud úgy kevés lenni és aki érti a dolgát azt megtartják.

2014. júl. 16. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem pont,hogy a mérnökinformatika a nehezebb. Bár a statisztikákat nem néztem meg, hogy idén hányan jelölték be ezt az alapképzést első helyen, de biztos, hogy töredéke végzi csak el. A pénzügyes is egy jó választás lehet szerintem. A marketingről nem tudok igazán nyilatkozni.


Szerintem a 3 közül én a mérnökinfót választanám.

2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokan mennek arra, de a 80%uk nem jut el a végéig, a maradék 20%ból meg kb 5%fog megragadni a szakmában.
2014. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!