Hogyan legyek angol tanár?

Figyelt kérdés

10-es vagyok, és angol tanár szeretnék lenni. Hogyan érné meg jobban: anglisztika (BTK) vagy osztatlan tanárképzés (PPK)? Írnátok pozitívumokat és negatívumokat, valamit a kulonféle szakokrol jellemzést? Az érdekelne, hogy melyik hány félév, milyen órák vannak, stb.

Olyanoktól kíméljetek meg, legyetek szívesek, hogy ezt magam is meg tudnám keresni.

Köszi!

K.



2014. nov. 2. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Osztatlan tanárképzés.
2014. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Meg is indokolnád, esetleg? Valamit még olyan kérdésem lenne, hogy osztatlan tanárképzésre kell választani másik szakot is vagy elég csak az angol?

K.

2014. nov. 2. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Az indoklás: ma már nyelvszakkal nem lehet belőled tanár. Mióta bevezették az osztatlan tanárképzést (tavaly óta), oda kell jelentkezned ahhoz, hogy tanár legyél. Ez nem csak a nyelvszakokra igaz, hanem bármi másra, például ha töri tanár akarsz lenni, akkor semmi értelme történelem szakra jelentkezni. :)
2014. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum angoltanár lehetsz. ;)
2014. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a PPK az pszichológia B+:) Onnan Dzsijólógusok kerülnek ki:) De ha tényleg sok hülyegyerekkel akarsz foglalkozni oksa.) Én is 10es vok szal Segíthetnél az englishben:)
2014. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: mielőtt ilyen primitíven kifejezve okoskodsz, inkább járj utána a dolgoknak. A PPK = Pedagógiai és Pszichológiai Kar, azaz mindenki, aki az ELTE-n szeretne tanárrá válni, annak ide kell jelentkeznie.
2014. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt, sokat segitettetek!

5-osnek: a hulyegyerekek kapcsan mindenki magabol indul ki...

Ment a zold kez a hasznos infokert!

Az ekezetek miatt bocsi.

K.

2014. nov. 3. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát igazán nincs mit:) Van 1 ismerõsöm aki a PPK-n tanul,azthiszem fèlreèrtettem valamit:) De tisztázódott mostmár hála a 6-nak:) Nos egyèbkènt nem olyan rossz az,règen èn is tanár akartam lenni:)) Sok sikert kívánok,Csak Segííííts az angolbaaan lècci:3 mert elvèrzeek:)://
2014. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát igazán nincs mit:) Van 1 ismerõsöm aki a PPK-n tanul,azthiszem fèlreèrtettem valamit:) De tisztázódott mostmár hála a 6-nak:) Nos egyèbkènt nem olyan rossz az,règen èn is tanár akartam lenni:)) Sok sikert kívánok,Csak Segííííts az angolbaaan lècci:3 mert elvèrzeek:)://üdv:#5
2014. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Irj privatot, aztan ha tudok, segitek ;)
2014. nov. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!