Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rádiós szeretnék lenni. Vagy...

Rádiós szeretnék lenni. Vagy legalább valami rádiós pályán elindulni. Ehhez mi kell?

Figyelt kérdés
Bocs, ha nevetséges a kérdés. Nagyon nem vagyok képben a felsőoktatással kapcsolatban...egyebekkel. Még van pár évem. Kezdetben úgy gondoltam, két tanítási nyelvű gimin indulok el.
2010. jan. 30. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez csakis ismeretség kell. Meg nem árt egy kommunikációs v. médiás diploma.
2010. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig bármilyen diploma jó hozzá, a médiás kell a legkevésbé, azokkal egy idő után Dunát lehet rekeszteni. De a rádióban is szükség van olyan intelligens újságírókra, akik értenek valamilyen szakmához. És vannak is mindenféle szakmából szép számmal. Tehát foglalkozzál bármivel, ami érdekel, beszélj szépen, és esetleg próbálkozzál addig is iskolaújsággal, próbálj ismeretségeket szerezni áés tűzközelbe kerülni.
2010. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általános iskolában rádióztam, most gimiben újságot szerkesztek.
2010. jan. 31. 07:20
 4/4 Szilikeee válasza:
Ha online radio is megteszi jelentkezz itt radulyszilard(kukac)citromail(pont)hu email cimen
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!