Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot válasszam? És a...

Melyik szakot válasszam? És a jelenlegivel mi legyen?

Figyelt kérdés

Régóta agyalok már ezen a kérdésen, hosszú hónapok óta. Most bent vagyok egy szakon SZTE-BTK-n, amit gyűlölök, be sem jártam szinte semmire. Első félév, 2 vizsgát szerintem megcsinálok, ezek csak sima kötelező BTK-s tárgyak, nem kapcsolódnak a szakhoz. Az lenne a kérdésem ehhez kapcsolódóan, hogy kell-e valamit fizetnem ilyen esetben? Nem teljesített kreditek vagy ilyesmi... :/ Valakinek volt már hasonló tapasztalata?


A fő probléma pedig: munkaügyi- és társadalombiztosítási igazgatási, anglisztika, angol-magyar tanári vagy angol-töri tanári érné meg a leginkább szerintetek? Minden válasz, elgondolás érdekel :)



#tanár #anglisztika #SZTE #kredit #munkaügyi-és társadalombiztosítási igazgatási
2014. dec. 7. 16:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!