Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges így felkészülni...

Lehetséges így felkészülni biológia érettségire?

Figyelt kérdés

Akik érettségiztek már biológiából vagy akiknek aktuális lesz a dolog. Most vagyok 11. osztályos és érdekel a kémia. Ezért úgy gondoltam, hogy szívesen tanulnék gyógyszerésznek. Csak tavaly megkaptuk az iskola "legjobb" biológiatanárát aki szerintem annak ellenére, hogy nagy koponya mindent tud csak tanítani nem. (Nem szokásom szidni a tanárokat, úgyhogy nem túlzom el a kijelentésemet). Mindezek ellenére és családban levő tanár unszolására eldöntöttem, hogy ha törik ha szakad én bizony megpróbálok bejutni egy gyógyszerészeti karra. (egyetem még nincsen választva) Konkrét kérdésem az lenne, hogy lehetséges lenne-e valamivel több mint 1,5 év alatt felkészülni emelt bioszra? (kémia faktra járok, az sem a legjobb, de azt jobban szeretem mint a biológiát). Azért voltam kíváncsi kívülállók véleményére mert a család úgyis azt mondaná: "Okos vagy, megtudod csinálni.

Előre is köszönöm a válaszokat !!



2014. dec. 9. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, hoppá. Ugyanaz vagyok, csak a másik profilomról...
2014. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek! Ha valakinek van kérdése írjon nyugodtan. :) Elsőéves gyógyszerészhallgató vagyok.
2014. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!