Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulással kapcsolatban...

Továbbtanulással kapcsolatban segítségre lenne szükségem. Valaki? Sürgős.

Figyelt kérdés

Három szakot néztem ki eddig, habár eléggé távol állnak egymástól, ami azt illeti.

1. szabad bölcsészet (művészettörténet): a három közül ez érdekel a leginkább, meg ezt szívesen tanulnám, csak nem tudom, milyen munkakörben tudnék elhelyezkedni ezzel a végzettséggel.( ELTE/ Pázmányt jelölném meg)

-------------

2. pszichológia (DE/ ELTE/ Károli): ez is régóta tervben van, érdekel is, szívesen foglalkozok emberekkel

-------------

3. NKE- nemzetközi igazgatási: a legtöbb rációt ebben látok (meg a környezetem is), jól mennek az idegennyelvek, csak nekem valahogy olyan száraznak tűnik a sok jog miatt. Ezt valahogy nem tudnám szívből tanulni, bár kétségkívül ezzel tudnék a leginkább elhelyezkedni. Egyébként ide nem tudom mennyi a ponthatár, meg hogy melyik egyetemen van még.


Szóval most teljesen tanácstalan vagyok.


2015. jan. 24. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
És most miben lehetne segíteni?
2015. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban, hogy szerintetek melyiket érdemes választanom, melyiket jelöljem első helyen, és/ vagy vélemény ezekről a szakokról.
2015. jan. 24. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó:


1.: felejtsd el, ha nem tudod, mit kezdenél vele. Nem olyan értéktelen, mint sokan gondolják, de így tényleg semmi értelme.

2.: a Károli vagy a DE javasolt a kettő közül, de nehéz bejutni. Viszont ha csak azért választanád, mert szeretsz emberekkel foglalkozni, az nekem egy kicsit kevésnek tűnik, valami konkrétabb kellene. Mert ennyi erővel mehetsz pincérnek vagy telemarketingesnek.

3.: nekem kicsit általánosnak tűnik a képzés, de ettől függetlenül igencsak hasznos. Ami száraz benne, az szükséges ahhoz, hog a munkádat később el tudd végezni.


Szóval a második és harmadik jöhetne szóba.

2015. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!