Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz, hogy én Magyarországon...

Ahhoz, hogy én Magyarországon járjak egyetemre (Romániai vagyok), oda Magyarországon is le kell érettségizzek?

Figyelt kérdés
Ha az érettségin nem megyek át (Romániában), akkor az utolsó évet meg kell ismételjem Magyarországon? Vagy hogy műkődik ez a dolog?

2015. febr. 8. 11:24
 1/2 anonim válasza:
52%

Ne haragudj, de ha nem tudsz leérettségizni sem, akkor hogyan akarsz főiskolára menni? Vagy nem a tanulás az oka, hogy nem fog sikerülni? (illetve honnan tudod már most, hogy nem fogsz átmenni?)


De az utolsó évet ott Romániában is megismételheted.

2015. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
67%
Nekem volt évfolyamtársam Szlovákiából az egyetemen. Elfogadták az ottani érettségit is. Szóval Romániában leérettségizel, ennyi. És nyugi át fogsz menni, szinte mindenki azt hiszi, hogy nem megy át, aztán mégis:)
2015. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!