Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes így az orvosi egyetem?

Érdemes így az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Májusban érettségizek,a biosszal különös bajom nincs,a kémia meg elkeserítő,egyszerűen semmit nem értek belőle,különtanárral sem.Még csak az általános kémiánál járok,azt sem értem,nem áll rá az agyam,most is leültem tanulni,de még egy egyszerű számolás is kifog rajtam,egyébként minden másból ötös vagyok.Fel tudok készülni májusig,vagy reménytelen?
2015. aug. 25. 12:34
 1/6 anonim válasza:
szia, én is ilyen cipőben jártam, csak én a gyógyszerészetivel. Én már sajnos letettem róla, mert úgy számoltam, h az emelt kémia miatt nem vennének fel, vagy ha igen, akk megvan arra is az esély h kibukok. Pedig én 5-ös voltam a faktos kémián, külön tanár nélkül, de az érettségi feladatok nem mentek :( szóval szerintem nem nagyon fogsz tudni felkészülni májusig
2015. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,nekem az érettségik mennek,múltkor 9/6os lett az egyik feladat,viszont azt nem tudnám megmondani,hogyan,szerintem hülyeség feladni..
2015. aug. 25. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

ebben a helyzetben ültetett le engem a tanárnő, aki kémiából tanított a gimiben, hogy nem fog megharagudni, érettségizzek fizikából. Első körben be kell kerülni, utána ráérek parázni azon, hogyan végzem el.

Igaza lett :)

2015. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy fizikából úgy lett meg az ötösöm,hogy végigpuskáztam(muszáj,hülye vagyok belőle:D), egyszerűen a fizika kémia nem megy!!:(((((
2015. aug. 25. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se ment,és nem is nagyon küzdöttem... 39%-os lett az írásbelim,azt feltornáztam szóban (nagyon kedvesek voltak 59-re.Biosz 88%,ősztől szegedi orvosi :)

Persze SOTE nem jön össze,ha a kémia nem okés,de vidék simán...

2015. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kémiám is gyenge lett felvételin...mégis bekerültem. Utálom a kémiát féltem is tőle, de az első éves kémiás tárgyakat simán megtanultam az egyetemen. Most leszek másodéves. Gondolj bele sokan fizikával jönnek. Ők kb 10.ben hallottak utoljára kémiáról. Akkor se sokat. Mégis elvégzik az egyetemet.
2015. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!