Mi legyek ha "nagy" leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Jelenleg 11.-es vagyok, eü szakközépben.

Leginkább a biológia és az angol nyelv érdekel. Minél közelebb van az érettségi, továbbtanulás annál bizonytalanabb vagyok. Mielőtt elkezdtem a sulit az orvosi érdekelt, aztán már lassan 2 éve a pszichológia és most valamiért elbizonytalanodtam... az elmúlt néhány napban megfordult a fejemben az anglisztika is. Milyen továbbtanulási lehetőségeket tudtok ajánlani nekem? Biológia és eü faktos vagyok. Biológiából és angolból szeretnék emeltezni, de lehet a szabályok miatt az egyiknek eünek kell lennie. Igazából nagyon érdekelnek az ok-okozati összefüggések, az emberek, a viselkedéstan, jó a kommunikációs képességem, empatikus, segítőkész, meggyőző vagyok. Jól tudok érvelni, magyarázni. Szeretek és jól is tudok beszélni szóval ez fontos szempont. Nem szeretem a monoton, egyhangú dolgokat szeretem a spontán eseteket, kihívásokat. Ha ez segítséget nyújt középiskolai felvételinél eü, kommunikáció és média, 3. helyként pedig nyelvi gimi volt megjelölve. Bármi kérdésetek van kérdezzetek bátran! Olyan szakmát szeretnék, amivel tényleg tudok másokon segíteni, emberek között lehetek, és valami pörgős, mégis gondolkodtató cselekvést végzek. Nem legutolsó sorban pedig szeretném ha el is tudnék helyezkedni benne, megfizetnének.

Előre is köszönöm szépen! :D



2015. szept. 26. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
valamilyen eü pálya nem érdekel? szerintem ha mentőápolónak/tisztnek mennél, ott elég kihívással találkoznál. emberekkel is foglalkoznál, pörgős is és bizony van hogy nagyon meg kell gondolni mit adsz be és a gyógyszernek milyen akár pozitív akár negatív következményei lehetnek.
2015. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!