Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fakultációválasztás! (? )...

Fakultációválasztás! (? ) Fogalmam sincs, mit tegyek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Az a helyzet, hogy nem olyan sokára fakultációt kell válasszak (10.-es vagyok). Nekem van szerencsére jövőképem, mindenképpen egészségügyi vonalon szeretnék továbbmenni, a probléma csupán annyi, hogy világéletemben egy lusta dög voltam és csak azzal foglalkoztam, ami perpillanat érdekelt. Bioszból jó vagyok, a kémia sajnos csak általánosban ment, most kettes vagyok belőle, viszont a kémia érettségi elengedhetetlen a továbbtanulásomhoz (oké, ott a fizika is, de azt meg utálom). Úgy alapvetően amúgy nincs bajom a kémiával sem, csak nagyon le vagyok maradva, konkrétan szerintem újra kellene kezdenem az általános iskolás anyagtól, ha meg akarom érteni... a kérdés az lenne, hogy így belemerjek-e vágni a fakultációba, ami jövőre kezdődik? Mert amíg nem értem, addig nem hiszem, hogy ki tudom javítani, foglalkozni pedig csak a jelenlegi anyaggal tudok egyelőre, mert mellette rengeteg mindent kell tanulnom. Így viszont nincs mire építeni, legelőször nyáron tudnám elkezdeni bepótolni a lemaradást. Szerintetek? :/ Bocsi, ha hosszú lett, de előre is köszi a tanácsokat. :) 17/L

2015. okt. 30. 20:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Juj, megint megtaláltam. Mentőtiszti mellett döntöttem. :D
2018. jún. 14. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!