Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakra...

Szerintetek melyik szakra menjek? Turizmus-vendéglátás vagy gazdálkodási és menedzsment? (BGE, MET)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy azt sem tudom eldönteni, hogy melyiket jelöljem elsőnek és azt sem, hogy második helyen inkább a szaknál maradjak, tehát jelöljem ugyan azt a szakot amit első helyen csak másik iskolában, vagy pedig inkább a másik szakot ugyan abban a suliban?

Az biztos, hogy BGE lenne a cél tehát az első kérdés, hogy BGE-n tur.-vend. vagy gm?

És második helyen megjelöljem ugyan ezt a MET-en vagy inkább jelöljem a BGE másik szakát és csak 3.-4. helyen jelöljem a MET-et?

Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de remélem valamennyire érthető.. :) Mi a véleményetek a METről és a BGE-ről? Hova érdemesebb menni?:) Eleinte minden áron vendéglátást szerettem volna tanulni, mert ebben nőttem fel és már tapasztalatom is bőven van benne.. Viszont mindenképp vállalkozni szeretnék és hallottam, hogy a gm jobban rá megy a vállalat irányításra.. Viszont vendéglátáson kézzelfoghatóbb dolgot tanulnék és valamennyivel gyakorlatiasabb is.. Sokan mondják, hogy büfészak.. Lehet itthon az, viszont én mindenképp külföldön szeretnék élni, és külföldön vendéglátásban mindig is ellehetett helyezkedni.. Szóval mit csináljak?:)



2016. jan. 19. 00:48
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

te kevered.

a bge a gyakorlatorientalt, foleg a penzugy es szamvitel szak, a big4-ek nagyon szeretik

a pwc-hez tuti nem vesznek fel zskf-est, nagyon tragya suli

ne vegezd el mert semmit nem ersz vele

magyarorszag legszarabb foiskolajakent tartjak szamon

2016. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
41%

kerdezo, ebben a harom suliban gondolkozz gazmdennel kapcsolatban: BME, BCE, BGE


mashol nem erdemes vegezni ezt a szakot


tudom nem erdekel a zskf csak masok hozzak temaba mindig, bar szerintem csak trollok, senki se gondolja komolyan, hogy a ZSKF jo suli :)


de tenyleg ne menj oda, szamvitel vizsgan odaadja a tanarno a papirt, es ha uresen adod be akkor is kettest ir ra :)


szinvonal alatti suli, tobb ismerosom vegezte el, semmit se ert vele, csak ha valami vezerigazgato csemeteje es kell a papir

2016. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Tényleg trollok, de a 29. hozzászólásban be is vallotta a 11%-os hogy csak "hülyéskedik" :)
2016. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
17%
Már nincs sok idő a döntésig, remélem meggyőztek az észérvek és a ZSKF-et választottad...
2016. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Ezek nem észérvek voltak :D Ezeket mind elfogultságból mondtad.. Ezek nyilván nem észérvek. És nem is értem miért kell ennyire erőszakosnak lenni, amikor szó sem volt erről az iskoláról a kérdésben sem, sőt itt is írtam, hogy eszembe jutott megjelölni.. Nekem ne magyarázd már meg, hogy egy ZSKF jobb egy BGE-nél vagy egy Corvinusnál, vagy éppen egy BME-nél.. Ez még viccnek is rossz.. Szóval akadjál már le erről meg bullshit azt egész, amiről beszélsz! NE offold többet ezt a kérdést kérlek! Köszönöm
2016. febr. 14. 14:04
 46/55 anonim ***** válasza:
25%
Azért csodálkozok rajta, hogy még mindig el hiszed, hogy komolyan gondolom amit írok :D
2016. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Fú de vicces vaaagy halloood :)

És hogy egyszerre vagy 5 embernek támadt kedve ezzel a hülyeséggel trollkodni... tök hihető :)

Na mi az életetek legrosszabb döntését próbáljátok másra is ráhúzni? :) Tipikus magyar mentalitás.

2016. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Ha meg vicc, akkor meg megint nem értem mire jó ez.. Ha nem tudsz normális, építő jellegű válaszokat adni, akkor távozz az oldalról és ne idegesíts feleslegesen más embereket, például olyanokat akik a jövőjük miatt kérnek segítséget.. Ebből látszik a primitivitásod.. Nem értem miért kell ilyen gyerekesen viselkedni.. Egyszerűen csak ne írj többet kérlek!!!!
2016. febr. 14. 21:28
 49/55 anonim ***** válasza:
0%

# 47


Életem legrosszabb döntése, hogy nem a ZSKF-re mentem, hanem villamosmérnöknek :D:D


Egy valaki elkezdte, többen csatlakoztunk hozzá, szerintem mindannyian feltételeztük, hogy nincs olyan ostoba ember aki ezt komolyan gondolja, hát tévedtünk :D

2016. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Ezt maximum te gondolod így, én egy-két emberből kinézem, hogy halál komolyan gondolta, mert oda járt.
2016. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!