Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakra...

Szerintetek melyik szakra menjek? Turizmus-vendéglátás vagy gazdálkodási és menedzsment? (BGE, MET)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy azt sem tudom eldönteni, hogy melyiket jelöljem elsőnek és azt sem, hogy második helyen inkább a szaknál maradjak, tehát jelöljem ugyan azt a szakot amit első helyen csak másik iskolában, vagy pedig inkább a másik szakot ugyan abban a suliban?

Az biztos, hogy BGE lenne a cél tehát az első kérdés, hogy BGE-n tur.-vend. vagy gm?

És második helyen megjelöljem ugyan ezt a MET-en vagy inkább jelöljem a BGE másik szakát és csak 3.-4. helyen jelöljem a MET-et?

Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de remélem valamennyire érthető.. :) Mi a véleményetek a METről és a BGE-ről? Hova érdemesebb menni?:) Eleinte minden áron vendéglátást szerettem volna tanulni, mert ebben nőttem fel és már tapasztalatom is bőven van benne.. Viszont mindenképp vállalkozni szeretnék és hallottam, hogy a gm jobban rá megy a vállalat irányításra.. Viszont vendéglátáson kézzelfoghatóbb dolgot tanulnék és valamennyivel gyakorlatiasabb is.. Sokan mondják, hogy büfészak.. Lehet itthon az, viszont én mindenképp külföldön szeretnék élni, és külföldön vendéglátásban mindig is ellehetett helyezkedni.. Szóval mit csináljak?:)



2016. jan. 19. 00:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mi vagyunk az ostobák :D Pont lesz*rom, hogy villamosmérnök vagy.. Lehetsz akár orvos is :D Hiába vagy tanult, ha ennyi alapvető intelligenciával nem rendelkezel, hogy egy olyan kérdést ne trollkojdál már el ami másnak fontos :)
2016. febr. 14. 21:52
 52/55 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszéltek... A ZSKF az élet. Úgyhogy még van időd gyorsan írd át. Sokkal jobban keresel azzal mint a bme-vel vagy corvinussal.
2016. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Én a troll kérdéseken/válaszokon ha viccesek, akkor jókat szoktam nevetni, de amit ti csináltok abból maximum azt szűröm le, hogy valami kiba$zott nagy kretének lehettek a való életben :DDDDDDD
2016. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kreten :D Csak ez k**vara nem vicces :D en is nevetek ha egy feltesznek egy ostoba kerdest es azt eltrollkodja valaki.. Viszont ebben az esetben, amikor tenyleg segitseget ker az ember nem ertem miert kell hulyet csinalni a masikbol.. :) Jo nagy erzekelten bunko vagy ha neked ezek a dolgok viccesek :D Na mostmar tenyleg tavozz innen kerlek draga mernok baratom :)
2016. febr. 16. 15:51
 55/55 anonim ***** válasza:
Szövegértelmezést még gyakorold egy kicsit cica, róluk beszéltem. Ráadásul nem is egy a százalékom a villamosmérnökkel.
2016. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!