Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S! Szerintetek sikerülhe...

S. O. S! Szerintetek sikerülhet? 50%-os emelt kémia?

Figyelt kérdés

Emelt kémia érettségire készülök az idén. Félek a számolásoktól. Az a problémám, hogy még a fele van kész az ötösöm lesz kémiának, ezeknek a feladatoknak a nagy része megy.AZ emelt érettségiknek is megtudom oldani nagy részét.

De amikor próbaérettségit kell írni, az nem nagyon megy. Valószínűleg, azért mert az valamivel nehezebb? Kétségbe vagyok esve, hogy sikerülhet-e egy 50% körüli emelt.Tudnátok segíteni, ezzel kapcsolatban van tapasztalatotok?



2016. febr. 12. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerülhet.
2016. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem? 50%
2016. febr. 12. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Leírnád a tapasztalataidat?
2016. febr. 12. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
50% nem olyan nagy eredmény, szóval simán sikerülhet is. Viszont nem értem, mit akarsz egy 50%-os emelttel, hiszen emeltre akkor érdemes menni, ha valamiből jó vagy, és a 70-100%-ot kell becélozni.
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Nekem igazából szükségem van rá a jelentkezéshez, mert ki van kötve, hogy emelt kémia illetve biosz szükséges. Azonban a tanulmányi eredményem az jó+ a többi érettségit elég jóra akarom megírni és így talán meglesz. A duplázás nem hiszem, hogy nekem kedvező lenne
2016. febr. 12. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kémiás, de még van időd. Ne erre gondolj, hanem koncentrálj a tanulásra és ne érdekeljen más!
2016. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!