Lunayaso kérdése:

Szent istvan vagy apaczai?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kerdesem hogy melyik sulit rakjam elsonek? Meg nem derult ki az eredmeny csak nem tudok donteni a ket iskola kozul. Akinek van tapasztalata valamelyik iskolarol, hogy milyen az oktatas szinvonala, tarsasag, tanarok stb. En inkabb real beallitottsagu vagyok szoval melyik iskola lenne nekem az idealisabb? Es inkabb az erosebb gimibe szeretnek menni. (Tudom az apaczai most 6. az istvan meg a 11., de tavaly az istvan 2/3. volt szoval lehet hogy csak iden kicsit lecsuszott)

2016. márc. 2. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az Istvánba tavaly 99. és 110. volt az utolsó bejutott.

Az Apáczaiba nálunk például 42., de 33 alá nem ment az elmúlt 2 évben az utolsó bejutott rangsorszáma.

Szóval igen, mindkettő esélyes.

2016. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! hát remelem meglesz egyébként a kérdéshez visszatérve szerintem az apáczait rakom be elsőnek:D
2016. márc. 13. 21:27
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
Akármelyik gimivel jobban jársz, mint az Apáczaival!
2016. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy az egy nagyon erős iskola és egyébként oda megyek végül:)légyszi kifejted h miért gondolod így?
2016. aug. 20. 13:54
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ne hallgass rá, az Apáczai szuper hely:)


Csak egy antiszociális irigy ember, aki azt hitte mindenkinél jobb és okosabb, aztán kiderült, hogy itt nem az.

2016. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Aki akar hallgat, az elozore, de jobban teszitek ha nem. Ha megnezitek minden egyes helyre ugyan ezt a választ írja. Engem igazából nem izgat, èn segíteni akartam, leírtam a sajàt tapasztalataimat es segíteni akartam. Mindenkinek a saját dontése, hogy hallgat-e rá, vagy sem, nekem attol nem lesz se jobb, se rosszabb. Valamint azt is írtam, hogy humànról, hallottam jót is (ami csak kemèny, de ez nyilvàn vàrható is, hiszen nem vesznek fel akàrkit), de a reàlon teljesen màs a helyzet. Azonban errol nem kívánok vitát nyitni, nem akarom hogy engem egy-két kis tanárkedvence apáczaifan lehurogjon,aki nem hallgat rám, tanuljon a maga kárán! Am. Kedves kérdezo, bocsi, hogy itt ezen megy a vita!
2016. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
(Csak úgy megjegyzem, hogy at elóttem szóló,nem hiába nem vállalja fel még a felhasználónevét sem.) Am. tényleg bocsi még egyszer és én tényleg nem a kedvedet akarom elvenni a sulitól!
2016. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bogi11 ***** válasza:
49%
Mindkettő érdekes lehet nálunk is. Jól jönnének a további tapasztalatok, mert nekünk is választani kell hamarosan.
2016. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Még másik sulit jelöltél?

Pl. Fazekas v. Berzsenyi

2017. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bogi11 ***** válasza:
Utolsó, ez tavalyi téma volt. A kérdező azóta már vígan(remélem) jár valamelyik iskolába!
2017. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!