Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lenne esélyem az...

Zolush kérdése:

Szerintetek lenne esélyem az orvosin?

Figyelt kérdés
Minden álmom hogy egyszer orvos lehessek ,21 éves vagyok már dolgozom és közben estin érettségire járok. Szakközépbe jártam vendéglátást tanultam de igazából nem érdekelt...Ne mondanám magam szuper okos zseninek de hülyének sem..Ami érdekel azt pillanatok alatt, megtanulom vagy gyakran elég hallanom is h megjegyezzem. Az orvosi minden szempontból érdekel tehát annyira nem félek a tanulástól...Olyanoktól kérdem akik járnak vagy jártak orvosira: Szerintetek megtdnám csinálni?
2016. ápr. 11. 02:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint pécsen kell egy szakmai és egy sima nyelvvizsga, míg szeged elég egy sima nyelvvizsga is.
2016. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, meg kell szűrni valahogy az embereket, mivel ez egy felelősségteljes szakma. Itt más emberek élete, egészsége múlik rajtad, azért a lehető legjobban kell tudni sejtkémiai szinten a test működését, mi hogy hat rá. Mellesleg a magyar orvosképzés egész jó, nem hiába jönnek ide tanulni a világ minden tájáról.
2016. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!