Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tovább? Pályaválasztásho...

Merre tovább? Pályaválasztáshoz segítség?! Melyik útra lépjek rá?

Figyelt kérdés

Szeretnèk segítsèget kapni pályaválasztáshoz. 10.-ből írok szakközepes vagyok 3,5ös tanuló

Erőssègek:segítőkèsz,jó szervezőkèpessèg, jól megmagyarázom a dolgokat kihúzom magam a slamasztikákból pikk pakk :D szóval a helyzetekben reflexszerűen bánok a szavakkal:)

Hátrány: Nehèz eset, valahogy mègis lassan fogom fel a dolgokat,többször el kell magyarázni meg át kell rágnom a szöveget amit olvasok nem tudom mitől van..lehet ez valami krónikus butulás előjele:0:(

Szeretem az angolt,törit,bioszt matekfelmentèsem van,szóval humános vagyok inkább

Jegyzetelek nem magolok,de ha kell bemagolom

Szeretek írni,olvasni is de azt kevèsbè

Szeretem a gyerekeket,diákmunkán mindig bölcsibe-oviba megyek:)

Krónikus izületi gyulladásom van

Jó a hangom-hallásom

Rajzkèzsègem is

Adjatok tanácsot:)



2016. júl. 7. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Okj?
2016. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg inkább okj, mert ha nem szeded össze magad akkor állmilag támogatott egyetemi szakra nem nagyon lesz esélyed. Esetleg felsőoktatási szakképzés, ami csak oklevelet ad, de 2 évet egyetemen tölthetsz
2016. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
asztalos
2016. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!