Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen már késő lenne...

21 évesen már késő lenne elkezdeni az egyetemet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Évvesztes vagyok, plusz nyelvi előkészítő tagozatra jártam így idén 20 évesen érettségiztem, de sajnos 4 ponttal lemaradtam a ponthatárról. (bme gépészmérnök)

Ha matekból újraérettségiznék, jövőre valószínűleg már sikerülne, de 21 évesen kezdeni nem lesz későn?

Menjek inkább egy OKJ-tanfolyamra?

Mit javasoltok?ú

Köszi


2016. júl. 29. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen késő? Haver, lassan 30 vagyok és most kezdtem el készülni a fizika érettségire, hogy jövőre felvegyenek :D
2016. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám 21 évesen végez a középiskolával, és mégis megy egyetemre. (Ő is évvesztes és nyelvi előkészítős.) Miért lenne késő? :D
2016. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem. Nyugodtan vágj bele! :)
2016. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sosem késő!
2016. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem, egy OKJ-t simán csinálhatsz.
2016. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok, most megyek bsc-re mert már másfél év munka után rájöttem, hogy az OKJ-k semmit se érnek és, hogy mit akarok kezdeni magammal.


Keress munkát, csinálj nyelvvizsgát, tartsd szinten magad matekból és indulj neki jövőre megint.

2016. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!