Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez jó döntés lenne?

Szerintetek ez jó döntés lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék zenével foglalkozni, kb 10 éves koromban jártam is énektanárhoz, de az abbamaradt. Szeretném elkezdeni újra, de már 8.-os leszek, és úgyérzem, annyi tudással, amennyit tanulhatnék még, nm lenne elég ahhoz, hogy valamilyen zene tagozatos gimibe menjek. Esetleg egyetemen még van arra esély, hogy éneket, zenét tanulhassak? Válaszokat előre is köszönöm! (13/L)

2016. aug. 1. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van zene szak egyetemen.

[link]

2016. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
óóó.. köszönöm szépen a linket! :)
2016. aug. 1. 23:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem, hogy valamilyen haladó német, kezdő angol szakos gimnáziumba jelentkezek, de még pontosan nem is tudom, hogy hova kellene. Ha esetleg ehhez is küldenétek linkeket, nagyon hálás lennék!! (Bp-i vagyok)
2016. aug. 1. 23:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Várjunk, lenne még egy kérdésem. Ezen az egyetemen inkább komoly zenét tanítanak?
2016. aug. 1. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nem tudom sajnos, nem ide járok. De van magánénekes szak is, ha inkább az ének vonz. :)

Bp.-i gimikben sajna szintén nem tudok segíteni. Erről írj ki egy új kérdést, szerintem.

2016. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemeken általában komolyzenét tanítanak, kivéve, ha jazz szakon vagy. :)
2016. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Létezik magánénekes szak? és ott pl mit tanítanak? :D
2016. aug. 1. 23:54
 8/11 anonim válasza:
Madác táncművészeti es zeneművészeti
2016. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én táncolni sajnos nem is tudok, és nem is szeretek. Amugy ez most gimnázium, vagy egyetem? Mert én a MadácH gimiről tudok, de azt nem tudtam , hogy va ilyen szak :/
2016. aug. 3. 10:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Van a kodaly zoltan korusiskola (baratnom ide jar) es nagyon szereti:)
2016. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!