Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon rosszul ment a matematika, általános iskolában 2-es voltam szinte mindig, középiskola 9.osztályában 3-as, most leszek 10-es és a nyáron elkezdtem tanulni csak ugy random, most ott tartok, hogy egy matematikával foglalkozó könyvet olvasok, nagyon megtetszett ez a tudomány. Szerintetek lehetséges, hogy matematikus váljék belőlem?

Persze ami van szabadidőm azt mindig ennek a csodás tudománynak fogom szentelni, mert nagyon magával ragadott.

Választaitokat előre is köszönöm!

16/Anita


2016. aug. 2. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Anita! Azt tudom erre mondani neked, hogy előbb nézd meg, hogy így, hogy elkezdett érdekelni a tantárgy, így tudsz-e belőle javítani a következő évben. Az könnyen meglehet, hogy ha érdekel, akkor sokat javítasz. Viszont ha mindig is gyengébb voltál belőle, az elgondolkodtató. Próbáld ki, ha idén ötös leszel belőle, akkor 11.-ben felveheted fakultációnak :) A konkrét kérdésedre a konkrét válasz: IGEN, ha kellő időt fektetsz rá, és tényleg érdekel, akkor még akár matematikus is lehet belőled! Hajrá!
2016. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!