Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet úgy egyetemet végezni,...

Lehet úgy egyetemet végezni, hogy a munkahelyem nem tud róla?

Figyelt kérdés

Levelezőn mennyire veszik figyelembe a hiányzásokat?

Az alapom megvan, OKJ-t végeztem, most ugyanezen a területen mennék egyetemre. A jelentkezést beadtam, fel is vettek, a munkahelyem viszont nem tolerálja. A munkáltatói igazolást is meg tudom szerezni úgy, hogy ne tudjanak róla, igazából amiatt aggódok, hogy ha nem tudok minden alkalommal ott lenni az egyetemen, az mennyire jelent problémát? (1 hónapban 1 hét lenne amit ott kellene tölteni, hétfőtől péntekig,ebből sok napot meg tudnék oldani, sokat meg nem.)

Ti mit gondoltok? Érdemes így belevágni?



2016. aug. 3. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
És a vizsgákra elengednek? Nem hülyék a munkáltatók, kicsit se lesz gyanús, hogy december-januárban meg május-júniusban elmész minden héten egy-egy napra...
2016. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező nekik megmondani. De ha mondjuk úgyis eljöhetsz a levelezőn szükséges napokra, akkor minek eltitkolni? Ha simán szabadságra mennél azokon a napokon, akkor elengednének, de ha egyetemre (szintén szabadsággal), akkor nem?
2016. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a vizsgaidőszakot hogy oldanád meg? December-januárra napokra kérnél szabadságot? Miért nem lehet megmondani a munkáltatónak?
2016. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!