Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most ballagtam 10. osztályból...

Most ballagtam 10. osztályból és idén felmentettek matekból. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Szerencse vagy sem majd kiderül de így legalább nem veszik el az esélyem egy jó érettségire ugyan is minden más jól megy(jól=4,5)Így felvennének majd egy marketing manager szakra?Tudom,hogy kell oda is matek de nem az összeadás,szorzás,osztás,kivonás,grafikonok,táblázatok,dia grammok nem mennek ha nem a bonyolultabb egyenletek szóval én megküzdenék velük.De!Vajon így felvennének erre a szakra,hogy felmentésem van?

2016. aug. 11. 13:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ami nem megy nem kell erőltetni.Inkább egy jő érettségit szeretnék mint ezzel fecsérelni az időm.Ezt tettem fél évig...elég volt
2016. aug. 11. 17:07
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Szóval milyen olyan területek vannak ahol a matek nem meghatározó? Elég sok :)


Jog, politológia, nemzetközi tanulmányok, pszichológia, bármilyen bölcsész, bármilyen egészségügyis képzés (orvosin kívül is van rengeteg). Ami matek miatt kilőve: informatika, mérnök, gazdasági szakok, természettudományos szakok.


Ajánlom ezt az oldalt..

[link]

Itt megtalálod az összes Magyarországon induló egyetemi képzés leírását.

2016. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. aug. 11. 17:30
 14/25 A kérdező kommentje:
Nemzetközi Tanulmányok szimpatikus.De kicsit ijesztő,hogy az egyik nyelvvizsgának szaknyelven kell történni.Amúgy ráakartam hajtani a németre jobban mivel én az angolt preferálom.De még van 2 évem rá.Szűkösen de elég lehet.
2016. aug. 11. 17:37
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Egyetemen van szaknyelv oktatás. Addig még ráérsz :) Ha valaki nem jó matekból, annak a nyelvekre kell ráfeküdnie.
2016. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igaz :D...ott is lehet még nyelvvizsgázni. Huh megnyugodtam!Igen én is így gondolom,az angol jól megy de a németet az elmúlt két éveben nem igen tanultam mert úgy voltam vele,hogy az angol mindenhol ott van.De akkor mondom itt a két évem legalább egy 4-esre felhúzom a némettudásomat.
2016. aug. 11. 18:09
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom, hogy ezt írom. De matek nélkül, csak az alapokkal ki fogsz bukni az egyetemről. Nehogy azt hidd, hogy az alapok mennek középiskolai szinten akkor már az egyetemi is fog menni. :D ja és az egyetemen nem alapok lesznek :D
2016. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Látom te sem szeretsz olvasni 😃!Igen ezt már elmagyarázták elég alaposan aminek Örülök is.De azért köszi! :)
2016. aug. 13. 03:52
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne elolvasnom a válaszokat? :) A kérdésed a lényeg amire szubjektíven válaszoltam. A többiek kommentje nem érdekel. :D
2016. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez a jó hozzáállás! 😄
2016. aug. 13. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!