Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most ballagtam 10. osztályból...

Most ballagtam 10. osztályból és idén felmentettek matekból. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Szerencse vagy sem majd kiderül de így legalább nem veszik el az esélyem egy jó érettségire ugyan is minden más jól megy(jól=4,5)Így felvennének majd egy marketing manager szakra?Tudom,hogy kell oda is matek de nem az összeadás,szorzás,osztás,kivonás,grafikonok,táblázatok,dia grammok nem mennek ha nem a bonyolultabb egyenletek szóval én megküzdenék velük.De!Vajon így felvennének erre a szakra,hogy felmentésem van?

2016. aug. 11. 13:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16%

Kérdeztél valamit, amire őszintén válaszoltam, Te pedig rögtön megsértődtél. (bár ez lehet a korodnak tudható be). Idézem: "Látom te sem szeretsz olvasni".

Nos, ezt a mérhetetlen megállapításod nem nagyon értem, hiszen nem ismersz, ismeretlenekről pedig ilyet nem írunk.


Ha pedig elvetetted a matekos szakokat én is ajánlom neked a jogot, én azt tanulom. Nulla matek kb...

2016. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem nem azért mondtam.Még egyett is értettem veled.Azt nem beszólásnak szántam.
2016. okt. 11. 21:07
 23/25 dq ***** válasza:

Ugyan, az egyetemen át lehet vergõdni 2-sel is. (kivéve ha azt célzod meg, mert akkor nem). Ha van érzéked a marketinghez (színvonalas diplomamunka), meg egy marketing dipomád, akkor mi baj törpénhet?


Egy matek felmentés nem azt jelenti hogy nem dolgozhatsz semmit, rengeteg felnõtt dolgozik ma is, akár marketingen, akár máshol, matektudás nélkül. (és lenyegében mindenki úgy, hogy az egyetemi analízis vizsgákat nem tudná a jelenlegi tudásával teljesíteni)


(És itt fogalmam sincsen, lehet-e teljesíteni 2-sel az analíziseket "felmentett" szintû tudással. Gondolom annak is több fokozata van.)

2016. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Igazából amit mondasz az megállja a helyét,hogy sokember kevéske matek tudássa is ott van a marketing szakon de azért nem vagyok benne biztos hogy azt így lehet is teljesíteni.Ha olyan matematikáról lenne szó amit be lehet magolni akkor ok.Csak hát azon a szinten bem hiszem hogy van ilyen.
2016. okt. 11. 22:55
 25/25 A kérdező kommentje:
Szóval valahol utána fogok kérdezni,hogy akkor most mi is javasolt.
2016. okt. 11. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!