Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább? Sajnos...

Minek tanuljak tovább? Sajnos fogalmam sincs, és gyorsan kellene döntenem.

Figyelt kérdés

Szval most gimibe járok. (Amit megbántam utólag)

Régen nagyon szorgalmas voltam, szerettem is tanulni, hajtott a "tanulási vágy" :D . Most ahogy telik az idő egyre jobban utálok tanulni, és már azon is gondolkodtam, hogy nem is megyek egyetemre/főiskolára , hanem inkább valami OKJ vagy hasonló konnyen elvégezhető oktatásra.

Ami tantárgyat szeretek: Matek (nem vagyok belőle túl jó, mivel borzasztóan rossz a tanárom :S ) , biológia, kémia, fizikával sincs bajom, meg max az irodalom. Nyelveket meg muszáj tanulnom (német, angol).

Mivel egyre kevésbé erdekel a tanulas, DE van ami nagyon érdekel : és az a táplálkozással kapcsolatos dolgok, testépítés, fitness. Régóta szenvedélyem ez a fajta sport.

(Egyébként lány vagyok :) )

Tehát vagy a fitnessel fogok esetleg foglalkozni meg az egészséges táplálkozással a jövőben vagy megyek egyetemre és tanulok valami magasabb végzettséget....

Szerintetek??


2016. aug. 25. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél tanulni, továbbtanulni, érdemes elgondolkodni személyi edzőn, dietetikus esetleg. Ezeket lehet tanulni OKJ-n. Az én történetem meg pont ellenkező a tiéddel. Én általánosban utáltam tanulni, utáltam az iskolát, stb..aztán középiskolában meggondoltam magam, kitaláltam valamit, hogy egyetemre fogok menni, és azóta tanulok normálisan. Szóbelire is 3 hétig tanultam napi 3-4 órát. Kemény volt. :D Most megyek szeptembertől egyetemre, a tervem az hogy elvégzem az alapszakot aztán megyek vállalkozásfejlesztés mesterképzésre. Hosszú út lesz...na de ne haragudj hogy így belementem a saját sztorimba. Hányadikos vagy? Nem feltétlen érdemes a te helyzetedben egyből érettségi után egyetemre menni. Menj tanulj OKJ-n, valami olyat ami az érdeklődési tereden belül van. :) Sok sikert!
2016. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, mutass nekem dietetikus okj-t...
2016. aug. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, én most megyek 11.-be :) de már jó lenne tudni , hogy hova menjek tovább...
2016. aug. 25. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!