Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg van az érettségim de nem...

Meg van az érettségim de nem tudom eldönteni hogy rendőr legyek vagy informatikus persze csak Okj képzéssel. Szerintetek melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Informatikus. És további tanulmányok. Nyelvek és továbbtanulás. Én ezt választanám.
2016. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem ennyire egyértelmű! Attól függ mit szeretne csinálni,hogy mi teszi boldoggá. Hosszú távon sztem fontosabb minthogy mennyit keres majd. Ezen kívül figyelembe kell venni milyen fizikailag, érzelmileg, és mennyire van affinítása a dolgokhoz. Aki nem szereti a matekot, a logikát az ne legyen informatikus. Aki fél a sötétben, nem tud vezetni, bepisál ha körbeveszik a VIII. kerületben a cigányok, nem tud parancsokat teljesíteni mégha azokat baromságnak is gondolja, fél a fegyverektől az meg ne legyen rendőr.
2016. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltételeztem, hogy mind a kettő érdekli, azért teszi fel így a kérdést. Ezért én választottam közülük. Akkor a te logikád alapján, ha amúgy kötni szeret és falat rakni, akkor miért lenne bármelyik is? Ha meg olyan hülye, hogy kettő olyat kérdez, amiből egy sem érdekli, akkor meg...? Szóval ez nevetséges.
2016. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az emberek nagy százaléka nem szereti a munkáját. Szóval lehet hogy ő kötni szeret, de azt nem csinálhatja. És fordítva is igaz, hiába érdekli az informatika ha nem megy majd neki és nem fog boldogulni... A kérdésből nem derült ki.
2016. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Ókájés informatikus?!
2016. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!