Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet a matek érettségirő...

Hogy lehet a matek érettségiről felmentést kapni?

Figyelt kérdés

Tartós betegség miatt magántanuló vagyok,minden tantágyam jól sikerült eddig,kivéve a matekot.

A tanárunk nagyon szivatja az embert,más meg nincs,aki segíteni tudna.

Egyik ismerősömtől hallottam,hogy van lehetőség a matekot kicserélni egy másik tantárgyra az érettségin.Ezt pontosan hogy lehet megcsinálni?


2017. jan. 28. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos, kellően súlyos tanulási vagy viselkedési rendellenességeknél kaphatsz felmentést bizonyos tárgyak alól.

[link]

2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínű, hogy nem diszkalkulia miatt nem tudod a matekot, szerintem célszerűbb azt kérvényezni, hogy másik tanár vizsgáztasson téged matekból. Az érettségi szerintem simán meglesz, ha gyakorolsz rá egy kicsit, sokkal fontosabb, hogy az osztályozóid hogyan alakulnak.
2017. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetitek magatoknak, esetleg járj magántanárhoz. Olyan 2000 ft körül már lehet találni.
2017. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!