Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem egy jó érettségire?

Van esélyem egy jó érettségire?

Figyelt kérdés

10 éve érettségiztem közép szinten.

Elég gyengén sikerült, pedig alapjáraton jól vagyok matekból.

Most 2 hónap alatt sikerülhet annyira felkészülnöm, hogy egy 60%-os matek emelt szintű érettségit írjak?


2017. febr. 20. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az emelt matek nagyon húzós. Ne haragudj, de ennyi kihagyás után és ennyi felkészülési idővel kizártnak tartaom még azt is, hogy eléred az elégséges szintet.. Gondold át..

De miért pont matek?Olyaqn szakra mennél, ami megköveteli? Feltétlen az kell oda? Vagy miért most kezdtél alapjáraton is készülni??

2017. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak az elmúlt évek matek érettségijei , mind közép, mind emelt szinten.Próbálj meg egyet, mindent elárul:


[link]

2017. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
esélyed az van csak képességed nincs hozzá
2017. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pénzügy számvitelre mennék.

Van egy mérlegképes könyvelő szakom, ezzel van esélyem.

Most elmentek otthonról.

Úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér. Ha sikerül sikerül, ha nem nem.

Cél a 60%ék. :)

2017. febr. 20. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hónap kevés, de ha már jelentkeztél rá, akkor próbáld meg.
2017. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!