Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megeri fizetes szempontjabol...

Megeri fizetes szempontjabol biokemikusnak menni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok biokémia mesterképzésről, de természettudományos kutatás és oktatás nem fizet jól, a fejlesztés, tervezés versenyszférában pedig igen, ez minden természettudományos szakra ráhúzható.
2017. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Félek csak akkor éri meg ha egy nagy gyógyszergyárhoz sikerül bekerülni. Van vegyész és biológus ismerősöm is mindkettő szép hivatás külön külön is, viszont úgy hallottam fizetni viszont egyik sem fizetett jól (kivéve a gyógyszergyári gyakornok nyarat).
2017. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
en is ugy kaptam netten h 110.000Ft fizetes a kezdo es ez felmehet 185.000Ft-ra 5 ev tapasztalatszerzes utan ... csak kivancsi voltam esetleges szemelyes tapasztalatokra
2017. márc. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!