Tippek gólyáknak?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek gimibe, nyelvi előkészítős osztályba,ahol 2 teljesen idegen nyelvet fogok tanulni. Ezen kívül általánosságban mit jó tudni az új osztályközösslgről? És a gólyatáborról? Mi minden fog változni? Mi az amit szerintetek jó tudni? Ha lehet, akkor minnél részletesebben írjátok le! Köszi!

14/l



2017. ápr. 1. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mit jó tudni az osztályközösségről? Hát, hogy jó, ha van? Nem ismerjük a leendő osztálytársaid, majd kiderül, hogy milyen emberek. Ne parázz rá szerintem. Én többször váltottam sulit költözés miatt, tök idegenek közé kerültem, de sose volt probléma beilleszkedni. A mostani sulidban is egyszer ismeretlenek voltatok egymásnak. Majd magától alakulni fog, ne aggódj.
2017. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!