Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt válasszak?

Milyen fakultációt válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10 osztályos gimnazista vagyok(Czuczor Gergely Bencés Gimnáziumba(Győr). Április 19-én faktot kell választani.Én ki zártam azokat amelyekben magyar és kémia van. Ezek maradtak: matek-fizika, matek-info, matek-töri, biosz-fizka, biosz-info, biosz-töri. 8. osztályig igazából kb. mindenból 5-ős és 4-es voltam. Kilencedikben matekból 5-ős. Most 10 fél évnél az átlagaim: Matek: 3,89 Töri: 2 Biosz: 2,57 Fizika:3 Info:5 (Gyakorlatilag ez életem legszarabb éve, mindenból 1 jegyet legalább rontottam, és most nem tudom hogy matekból is be kaptam egy 1-est, pedig matekból világ életemben jó voltam). Egyébként szeretem az infót és azért van érzékem hozzá(ezek nem olyan info óra hogy játszunk meg ilyenek hanem excelben táplázat kezelés függvényekkel, stb..(programozást még nem probáltam)). Segítsetek! Köszönöm!

2017. ápr. 18. 12:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem, de szeretnék a jövőben utazgatni. :D
2018. nov. 22. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!