Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-BTK pszichológia BA...

SZTE-BTK pszichológia BA elvégzése után mennyire esélyes, hogy felvesznek az ELTE-PPK pszichológia MA-ra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvételizni kell. Az, hogy hol szereztél alap diplomát nem jelent semmit.
2017. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen kell felvételizni, de SZTE-s diplomával nem lennék hátrányban az ELTE-n?
2017. máj. 28. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lennél hátrányban,a felvételi és tanulmányi eredményeket, pálya iránti motivációt nézik.

Én jelentkeztem annak idején Károli BA után az ELTE-re is mesterképzésre, de végül inkább a Károlin maradt mesterre is :) AZ ELTE felvételin akkor egy angol nyelvű cikket kellett lefordítani és prezentálni-értelmezni a bizottság előtt. Meg a szakmai tapasztalataidról, terveidről kérdeztek.

2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért maradtál végül a Kátolin?

Milyen ott a mesterképzés?

Bocsánat az offért, de lassan nálam is aktuális ez a kérdés és kíváncsi vagyok.

2017. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Angol? Az kicsit érdekes lesz, de addig még van 5 évem... az idő alatt felsőfokon megtanulhatok :D semmi gond az off miatt 4-es válaszoló, sok minden érdekel a pszichológia kapcsán. Pl. a te kérdésed is.
2017. jún. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!