Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

komolyan. what the hell should i do with my life???

oké, az előzőt felejtsük el. na most, jövőre érettségizek. huszonegyedik századi, a napfény bánt, hol az internet - típusú személy vagyok, aki életképtelen és kétségbeesett, alapvetően lövése sincs, milyen lehetőségei lennének a továbbtanulás szempontjából & hogy is megy ez.

well, i'm so awkward.



2017. aug. 17. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is nem egy amerikai tinisorazat főszereplője vagy, nem fog az öledbe hullani minden. Nézz szét a felvin, találd ki, hogy mivel szeretnél foglalkozni, ha kell menj el egy pályaválasztási tanácsadóhoz. Ha meg van a keresett szak, nézd meg a követelményeket és az alapján készülj fel a felvételire
2017. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nos, nem vonz amerika, így a sorozataik se, az meg tök egyértelmű, hogy nem hull senkinek az ölébe semmi. :'(

viszont itt nem azzal van a probléma, hogy hogyan kéne megvalósítani & felkészülni a dolgokra, hanem nem tudom, milyen lehetőségek és szakok vannak úgy alapból. ezt listázva meg lehet nézni valahol, vagy csak simán, hogy lehet ezt kitalálni, hogy "na, én ez meg ez akarok lenni"?! ;-;

2017. aug. 17. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Már az első leírta, nézz szét felvi.hu -n, rengeteg dolog van rajta rengeteg szakkal. De tanárok, barátok és család is biztos tud segíteni.
2017. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sstt válasza:
Én Neked a Gépészetet tudom ajánlani ami hiány szakma. Én is annak tanultam és nagyon könnyű, (mármint nekem az volt) most megvan nekem a Gépgyártás Technikusi papírom és most tanulom a CNC-t, ami elképesztően keresendő BP-en. Főleg a CNC keresendő.
2017. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sstt válasza:
De nem mindegy hogy milyen helyen laksz milyen iskolák vannak a közeledben és az sem mindegy hogy mihez értesz és hogy mit szeretnél, mi lenne a célod!
2017. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pontosan jól leírtad magad, "hol az internet" - de még csak a google-t sem tudod használni :D

informatikus biztos nem leszel

2017. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

keresgéltem - például a felvi.hu-n, viszont ! túl hivatalosan van leírva, bonyolult és rémisztő. mindenhol ugyanazokat tolják, hogy "ez a hiányszakma, az a hiányszakma", ami tök jó, de egyelőre azt próbálnám kideríteni, mi az, ami tényleg érdekel, bc im so basic and dumb.

éééés ha érdekel, nem is volt tervben, hogy informatikus leszek. és sajnálom, hogy emberektől szerettem volna válaszokat, esetleges tippeket kapni viccesnek szánt, szurkálódó megjegyzések helyett.

mert tök jó, hogy minden szaknak valami ijesztő, kacifántos nevet adnak. csak hát elolvasom már a nevét, és szaladok a fürdőbe sírni, mert nehéznek és unalmasnak hangzik.

khm.

most pedig el lehet könyvelni egy hisztis *női nemi szerv*-"""nak""", de,,, inkább kösz ne, ez az oldal kérdéseknek van. kiírtam egy kérdést. valamiféle segítséget szerettem volna, nem furkálódást, hey.

;-;

2017. aug. 17. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaptál segítséget csak éppen képtelen vagy értelmezni egy összetett mondatot
2017. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képes vagyok értelmezni egy összetett mondatot, köszönöm szépen, csupán nem ilyen jellegű segítséget kértem. :)
2017. aug. 17. 23:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te tényleg azt gondolod, hogy tudni fognak úgy tippeket adni, hogy azt sem tudják ki vagy, hány éves vagy, mit tanulsz, hanyas tanuló vagy, milyen tantárgyakat szeretsz, mennyire vagy kommunikatív, szorgalmas stbstbstb? Egy darab infót nem adtál meg magadról, úgyhogy így elég nehéz segíteni, nem tudom egyébként hogy milyen válaszokat vártál.
2017. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!