Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha orvos akarok lenni akkor...

Ha orvos akarok lenni akkor milyen iskolára érdemes jelentkezni, mi kell hozzá és milyen képzéseket javasoltok?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje eldöntöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Semmelweis Ignác egyetemet láttam, de hallottam, hogy sokan a Pécsire mennek. 2 év múlva érettségizek és csak egy B2-es középfokú egynyelvű sima nyelvvizsgám van. Olyan iskolákat preferálok amelyek ingyenesek.

2017. aug. 26. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es sok sikert az első 2 évet bírságot ki, mennyibe került ha megkérdezhetem?
2017. aug. 27. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#8. Te elsz mar tevedesben. (Vagy rosszul informaltak)

Nalunk az egyetemen rengetegen dolgoznak felallasban segedapolokent.

Van aki diakmunkat vallal alkalmankent.

En is elso evben diakmeloztam neha, most is nezek majd valamit.

Mi se vagyunk penzesek, megis meg tudtam oldani a dolgokat, felre is tudtam tenni.


Ez az allando tanulas meg nem mindenkire igaz, hanem kb a hallgatok felere. Es ha valaki nagyon akarja bele tudja suriteni a munkat is, az viszont biztos, hogy baromi faraszto.

2017. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Es hogy a kerdesre is valaszoljak.


A nyelvvizsga nem szamit. Mivel:

1. Felvetelinel a 2 emeltbol megvan a max 100 pluszpont

2. A diplomahoz szakmai angol nyelvvizsga kell (es egy kozepfoku nyelvvizsga, de nalunk a szakmai nyelvvizsgahoz jar egy kozepfoku nyelvvizsga is)


Biosz onszorgalombol megtanulhato, kemiabol a szamitasok miatt erdemes magantanarhoz jarni.


Ingyenes iskolat erettsegire valo felkeszuleshez biztos nem fogsz talalni.

2017. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!