Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matematika-történelem működhet?

Matematika-történelem működhet?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni. 10.-es vagyok és ebben az évben fakultációt kell majd választanunk. Nagyon szeretem a matekot, jó is vagyok belőle és speciális matematika tagozatra járok, ezért adott, hogy ez lesz az egyik fakultációs tárgyam. Viszont.. a másik terén nagy gondban vagyok. Szívem szerint a törit választanám, mert az a szívem másik csücske, és mindig is érdekelt. Ugyanakkor a matekhoz jobban illene a fizika, ami érdekel egy kicsit de... szerintem nincs túl nagy érzékem hozzá. Inkább a törit választanám.

Ha ebből a 2 tárgyból emeltezek, milyen kilátásaim vannak? Milyen szakokra tudnék menni? Később hol helyezkedhetnék el?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tanácsokat mindenkinek!:)



2017. okt. 2. 16:26
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én most fogok érettségizni és szintén tanárira jelentkezem. Bármit lehet bármivel. Pl én a biológiát fogom a magyarral. A biológiához a kémia jobban menne de azt nem szeretem, nem értem.

Ha te szereted a törit és a matekot akkor hajrá!;)

Amugy a sulimbaa van 2 töri-matek szakos tanar is.

2017. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Valaki másnak más tapasztalat?

2017. okt. 2. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A töri-matek kombóval jó esélyeid lenne valamelyik közgazdasági képzésen, én kimondottan tudnám ajánlani az alkalmazott közgazdaságtant, nekem is hasonló érdeklődésem van mint neked és én is erre a szakra készülök.

2017. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*lennének

Bocsi a telefon átjavította, amit írtam.

2017. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heló! Ha érdekel a jog, oda esélyes lenne jelentkezni töri-matek érettségivel, de főképp töri.

Megfontolandó, oda kell mind a 2.

2019. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!