Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi pálya, egyetem...

Állatorvosi pálya, egyetem nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudjátok esetleg, hogy állatorvosi végzettséget okj-s képzéssel, vagy egyébbel lehet-e szerezni? Vagy mindenképp egyetem szükseges hozzá?
2017. okt. 16. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
persze, 6 osztállyal lehetsz állatorvos..elég egy 2 napos tanfolyamot elvégezned..sőt, ha még kettőt ráhúzol akkor emberorvos is leszel.
2017. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami vicc ?
2017. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Okj-vel állatorvosi asszisztens lehetsz maximum.
2017. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vicc, nyilván azért kérdeztem meg, mert nem tudom rá a választ. Honnan az anyám kínjából találjam ki.. Gondoltam, hogy egyetemen kell végezni ezt a szakot, de gondoltam megkérdezem. Első válaszoló meg sz*pd le magad :D
2017. okt. 16. 18:43
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én? Nem én teszek fel gyökér kérdéseket, amik teljesen egyértelműek, egy bizonyos értelmi szint felett:-D Szerinted ha egyszerű lenne orvosi címet szerezni, akkor nem mennének többen?
2017. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt abszolút nem a dolog egyszerusege felol kerdeztem, hanem a gyorsasagarol. Nyilvan kicsit huzom a szamat amiatt, hogy 27 evesen diplomazzak le, amikor mar csaladot meg gyereket szeretnek. De mindegy:)))
2017. okt. 16. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Itt életek a tét, tehát természetes hogy keményen meg kell tanulni az anyagot, módszereket.

Például nem olyan egyszerű megkülönböztetni a Cheyletiella fertőzöttséget a Demodextől, de a félrekezelés, vagy késői felismerés komoly fájdalommal jár.

2017. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de ennyi ésszel gyereket... :D

Inkább végezd el az egyetemet

2017. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvosira járok, nekem pl van egy közel 40 éves évfolyamtársam. Neki (és mindenkinek az egyetemen) az az álma, hogy állatorvos lehessen. Nem az a pár év fog számítani.
2017. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En ertem hogy olyan nagy pofaja van itt egy ket embernek de nyilvan szamit a penz is, mert ha nem allamilag tamogatottra kerul az ember nem engedhet meg maganak felevente egymillio forintot amit beszorozhat 11-el.. A normalis valaszokat pedig koszonom szepen:)
2017. okt. 19. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!