Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi pálya, egyetem...

Állatorvosi pálya, egyetem nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudjátok esetleg, hogy állatorvosi végzettséget okj-s képzéssel, vagy egyébbel lehet-e szerezni? Vagy mindenképp egyetem szükseges hozzá?
2017. okt. 16. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Felveszel Diákhitel2-t, és majd visszafizeted. Úgyis jó fizetésed lesz orvosként.
2017. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó persze ez így működik:DD

Kérdező szerintem hagyd ezt az állatorvosi témát, ha már most nincs meg a kellő motiváció nemhiszem, hogy végig tudnád csinálni. Egyébként nincsenek olyan magas ponthatárok, hogy azt ne lehetne teljesíteni, előszőr nekem sem sikerült de egy évig készültem az újraérettségire és lazán meglett

2017. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Többé-kevésbé így működ(ik/ne). :D (még a kamatot is eltörlik róla...)

Persze, ne olyan vegye fel, akinek az életcélja, hogy óvónőként minimálbérért dolgozzon.

2017. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha mind a 11 félevet önöltségesen csinálja végig, akkor 13millió 200ezer lesz csak a tandíj. Ebben még nincsenek benne könyvek/ jegyzetek, eszközök (köpeny, boneszközök, stb), bár ez nyipván nem tétel a félevenkénti 1.200.000- haz képest. Ekkora kockázatot felesleges lenne beválalni, hiszen tényleg nem nehéz bekerülni. Akkor van értelme, ha valaki csakis külföldön képzeli el az életét (meg persze ha már nem maradt állami támogatott féléve). De ha valaki nem akar mindenáron külföldön dolgozni, akkor ennek nincs értelme, alkalmazottként nem lehet olyan jól keresni állatorvosként sem, egy rendelő megnyitása pedig súlyos milliók és kezdetben biztosan nem lesz sikeres
2017. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na jó, mondjuk ebben igazad van.


Valamiért teljesen azt hittem, hogy az állatorvosin nem olyan drága egy félév, mint a rendesen. :P

2017. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!