Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn érettségizni szándék...

Levelezőn érettségizni szándékozó felnőttnek van valamilyen lehetősége arra, hogy matematika érettségi alól mentesítsék?

Figyelt kérdés

42 éves vagyok, amikor én voltam tanuló, még nem volt lehetőség arra, hogy diszkalkulia miatt felmentsék az embert matematikából.

Természetesen a matematikai képességeim azóta sem javultak, sőt, még azt a keveset is elfelejtettem, amit addig tudtam.Szóval felejtős, hogy matematikából leérettségizzek, a többivel nem lenne gond.

Milyen lehetőségeim vannak így?

Másik kérdésem, hogy Békés megye környékén működik-e levelezős érettségi képzés felnőtteknek, tehát nem esti, ahová be kell járni heti két napon, hanem csakis levelezős, ahová havonta, vagy vizsgákra kell csak bejárni, mivel így még beleférne az időmbe.


2017. okt. 23. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Találtál olyan sulit?
2018. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem.
2018. febr. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!