Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lenne esélyem egy...

Szerintetek lenne esélyem egy jó töri emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Általános suliban végig 5ös voltam töriből, versenyeken is voltam (mondjuk azok csoportosak voltak, de jó helyezèst értünk el mindig), aztán 9-10.ben belém ütött a fene, és általában kipuskáztam. Viszont most 11.ben saját kútfőből írok nagyon jó dogákat, eddig csak 5öseim vannak és a szorgalmikat is szívesen megcsinálom. De nem vettem fel faktnak a törit. Szerintetek ha most belehúzok, jövőre felveszem faktnak, akkor lehet esélyem egy 80-85%os emeltre?

2017. nov. 27. 17:13
 1/1 anonim válasza:
emelten már az is nagyon jó teljesítmény ha 70% írsz de igazából ha most kapcsolódnál be akkor nagy a hátrányod meg az se mindegy hogy milyen fajta dogákat irtatok alapon mert emelten inkább az összefüggésekre mennek rá meg a szöveg értelmezésre felismerésre ha meg mondjuk a komplex esszét vagy a nagy esszét benézed kb ugrott az egész mert azok nagyon sok pont de természetesen semmi sem lehetetlen :D
2017. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!