Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten a Metropolitan...

Budapesten a Metropolitan egyetemen, nemzetkozi tanulmanyok szakra szeretnek jelentkezni, amit angol nyelven lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Indul minden evben? Milyen? Velemenyek rola, meg ugy altalanossagban a szakrol, meg az egyetemrol?
2017. nov. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Én nem.sok köt hallottam róla. Több ismerősöm is otthagyta. Mindenféléből kapsz egy kicsit, ami pont nem elég semmire. Amúgy igen, valószínűleg lehet angolul tanulni a szak nevéből adódóan.
2017. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*sok jót
2017. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) igen, ezt én is hallottam már, de mivel konkrétan nem tudtam én se választani, hogy mi érdekelne, ezért gondoltam ezt, mert majd mesterképzésen szakosodhatok egy irányba, pl diplomácia fele..
2017. nov. 27. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy diploma után nem leszel diplomata?
2017. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy attol, hogy diplomáciát tanulsz.
2017. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom:)
2017. nov. 30. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek, és itt végeztek nemzetközi tanulmányon az egyik egy kormányablakba ment ügyintézőnek, a másik közbeszerzési referens lett, de van aki bankfióki ügyintéző. Szóval a többségnek ilyen tinglitangli irodista melója lesz, amihez igazán diploma sem kell. Nyilván még mindig sokkal jobb és jobban indul a munkaerőpiacon, ha van egy ilyenje az embernek, meg beszél nyelveket, mintha nem lenne semmije.


Szóval azért az jobb ha tudod, hogy senki sem ment nagykövetségre, vagy az európai bizottságba dolgozni. Az emberek 90%-a pályaelhagyó lesz, bármelyik egyetemen is végzel. 1 embernek lett komolyabb munkája, de ő csinált egy CEU-s mestert, és jó eredményei is voltak, TDK stb.

2017. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!