Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre menjek továbbtanulni?...

Merre menjek továbbtanulni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Jelenleg 11.-es vagyok és lassan eljön a pályaválasztás ideje.Olyan 4,2es átlagom van egy egész erős gimnáziumban. Nem szeretem az iskolát,és csak azt szeretem tanulni,ami érdekel.Az iskolában tanulandó tantárgyak közül egyik sem áll hozzám túl közel, nem különösebben érdekelnek..A vegán életmód nagyon is érdekel,gondolkoztam már azon,hogy vendéglátást tanulnék és később megnyitnék egy vegán éttermet.Már az is megfordult a fejemben,hogy diatetikus legyek,csak ugye ahhoz kell kémia,azt meg már nem is tanulom hála a jó égnek,szóval az emiatt van kizárva.De nagyon érdekelne,hogy ti mit tanácsoltok.Hálásan köszönöm előre is a tanácsokat.<3

2017. dec. 12. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
szakács, bio zöldségtermesztő és ilyen bazinagy kerted lehetne, és pl paradicsompalántákat árulhatnál benne és lenne nagy fehér fóliasátrad, ismerek ilyen helyet, nagyon fain, gyógynövény-árus,piacos néni, esetleg valami előadásokat tartó egyén, akár mezőgazdasági szakember/ kertész/ virágboltos, ételkóstoló, árufeltöltő, minőségellenőr kajáknál, lehetnél pl pék, cukrász is akár multiknál vagy fagyiárus-sütiárus, pincér pl az is lehet fain, nemtom ilyen kajás állófogadásos rendezvényszervező pl meg lóverseny-szervező, környezetvédő-egyesületnél valaki aki akár előadásokat tart gyerekeknek az egészséges életmódról káros szenvedélyekről környezet épségének megóvásáról vagy akár még felvilágosítást is, vagy közlekedés helyességéről, hogy mik a szabályai, mikre kell figyelni; esetleg ilyen szövőcucc, és te szőnél mondjuk növényi anyagokból vagy varró-szabó lennél természetes anyagokból dolgoznál esetleg csinálhatnál saját kajatermékes pl joghurtos céget vagy házi sajtot túrót; hátha még eszembe jut vmi majd írom
2017. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Dietetikán nincs kémia, nézz utána..
2017. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első kommentet,jó ötletek:) második:Utánanéztem és ahhoz,hogy valaki diatetukus lehessen először az ápolás és betegellátás alapszakot kell elvégezni.Ehhez kell emelt biológia és emelt fizika/kémia.Egyikből sem emelteznék.
2017. dec. 12. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első választ nem értem miért kell lepntozni.:(
2017. dec. 12. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, egyikből se kell emeltezni, sőt még érettségizni se kell belőlük.


[link]


Idegen nyelv+infó/matek/magyar is jó középszinten.

2017. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!