Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem mérnökinformati...

Óbudai Egyetem mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

fizika, villamosságtan, elektronika...


ezek sziktokszavak?


számomra mondjuk elég szörnyűen hangzanak, mennyire teljesíthetőek?



2018. jan. 26. 23:17
 1/8 anonim válasza:
7%
Tudtommal az obudai mernokinfon nincsenek ilyenek. Legalabbis fizika biztos nem, villamossagtan max a villamosmernoki karon.
2018. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hö? tuti van, itt a tanterv megnyitva előttem :)))


esetleg az ELTE-re gondolsz :D


ja mellesleg engem az ESTI érdekel de tanterv szerint a nappali is majdnem dettó ua.

2018. jan. 26. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Viltanról tudok nyilatkozni, nem vészes csak a heti 45 perc gyakorlat meg a moodlebe kitett pdf-ek nem a lefjobbak.
2018. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Korán küldtem el. Szóval van egy elearning/moodle szekció ahol más szakok anyagat is elérheted, ott vannak remek videók.
2018. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, igen láttam a vill + az elektro vmi e-learning modulos... akkor ott jó / használható anyagok vannnak?


ez a 3 tantárgy meg később még talán a számgép architektúrák biztos fejfájást fog okozni nekem :)

2018. jan. 27. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit alapból kapsz elearninges anyag az vacak, de van fent kicsit elrejtve használható. Ha át tudsz menni a 2 matekból meg az algoritmus magolásból akkor a viltan is menni fog.
2018. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 27. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elektronika - teljesíthető, szerintem jó jegyzetet adnak hozzá, a fejezetek végén kérdésekkel (amikből fognak válogatni az elméleti ZH-ra). Szóval nem arra mennek ennél a tárgynál, hogy feleslegesen szívassanak. Bár e-learning-es + gyakorlat, de szerintem ahhoz képest (pl Villamosságtan) jól összerakták.


Fizika - jók az előadások, mert jó jegyzetet tudsz magadnak leírni belőle, de akinek eddig is kicsit mumus volt a fizika (mint nekem), úgy szenvedős a tárgy.


Villamosságtan - hááát, egyet értek az előzővel, bár hiába lett meg a két matek, nem lett meg a Villtan. :D Viszont, hogy fellehetett venni kereszt félévben, így jó volt párhuzamosan elektroval tanulni + kétheti 2 órás gyakorlat van, szóval valószínűleg meglesz az is. Ebből a tárgyból amúgy egy hallgató csinált egy kidolgozást (az elmélet kifejezetten hasznos), amit majd valószínűleg, ha felvesznek és jelentkezel az évfolyamod face csoportjába ott megfogják veletek osztani.


ÓE NIK-en elsőéves mérnökinformatikus hallgató

2018. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!