Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar 40, matek 41 ponttal...

Magyar 40, matek 41 ponttal melyik középiskolába, és mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Berzsenyi - fizika szak

Apáczai - matek-fizika szak

Szent László - info szak

Szent László - matek szak

Szent István - reál szak

AKG

Könyves - mindkét osztály



2018. jan. 27. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
Ha lemaradsz a ponthatárról az Apáczaiban, írj egy kérvényt, hogy legyenek szívesek méltányossági alapon behívni. Hivatkozz az Irány az Apáczai!-s eredményedre. Ha egy ponton múlik,biztos, hogy behívnak!
2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
hát..szerintem ha tényleg be akarnak hívni, akkor behívnak, ha nem, akkor meg úgy se fognak. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy úgy be lehet kerülni, de egy próbát azért tényleg megér. Mellesleg az csak a szóbeli behívás, ha azt a pontot se érném el, akkor nem lenne sok esélyem a felvételre.
2018. febr. 4. 21:14
 23/72 A kérdező kommentje:
meg az a verseny is ugye csak a ma-fiz kategóriának a fele, és ott is csak 4., nem hinném, hogy túl nagy dolog lenne
2018. febr. 4. 21:15
 24/72 anonim ***** válasza:
Ez a kérvényesdi bevett szokás. Eötvös, Trefort, Fazekas, Apáczai, Toldy, Madách, Jóska. Ezek az iskolák adtak lehetőséget tavaly - csak az én ismeretségikörömben- az 1-2 ponttal lecsúszó gyerekeknek. A Madách kivételével fel is vették őket. Mert a szóbeli nagyot szór! És aki jó volt az írásbelin, az sajnos a szóbelin még elhasalhat. A rosszabb írásbeli simán behozható egy jó szóbelivel. Én drukkolok neked! Kívánom, hogy találd meg a neked legmegfelelőbbet!
2018. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2018. febr. 5. 15:44
 26/72 anonim válasza:
Az Apáczai tájékoztatójában banna van, hogy a megfelelő pontszámokon kívül behívhatják az Apáczai versenyen jól teljesítőket. Szóval mindenképpen jelentkezz, és ha kevesebb a pontszámod, akkor írj nekik kérvényt! Ki ne hagyd!
2018. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
hát..én pont azt olvastam, hogy csak akkor kapom meg a max fizika pontszámot, ha elérem a ponthatárt. Amúgy hol olvastad? Kérhetek egy linket?
2018. febr. 6. 17:02
 28/72 bbmarta ***** válasza:
Szia! Ha van helyezésed a versenyen, akkor is bekerülsz, ha nem éred el a behívási ponthatárt! Tavaly az én gyerekem így került be, épp 1 ponttal csúszott volna le a behívási ponthatárról, de mivel helyezést ért el, behívták és fel is vették, végül az 5. legmagasabb pontszámmal! Szóval ne aggódj, biztos, hogy bekerülsz!!!
2018. febr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
hát...nem jött össze az Apáczai...
2018. febr. 26. 14:50
 30/72 A kérdező kommentje:
és az a gáz, hogy nem 1-2 ponttal csúsztam le, hanem nekem lenne ott 61 pontom, a behívási határ is 65 volt....
2018. febr. 26. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!