Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar 40, matek 41 ponttal...

Magyar 40, matek 41 ponttal melyik középiskolába, és mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Berzsenyi - fizika szak

Apáczai - matek-fizika szak

Szent László - info szak

Szent László - matek szak

Szent István - reál szak

AKG

Könyves - mindkét osztály



2018. jan. 27. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
besz*ras, a Laciba se vetek fel...valaki elmagyaarázza, hogy mi a sz*r?, mintha átkozott életet élnék....
2018. ápr. 22. 08:25
 52/72 anonim ***** válasza:
A Laciba szerintem érdemes bemenni, és beszélni, mert a legtöbb tagozatán mindig marad pár plusz hely, barátnőmet is így vették fel biokémiára:)
2018. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Azért utasítanak el mert már máshova felvettek😊
2018. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is felmerült azóta, főleg mivel olyanokat is felvettek mindkét szakra, akiknek kevesebb pontjuk van, mint nekem, tehát majd megpróbálunk írni egy fellebbezést, de előbb megvárjuk a végeredményt. Amúgy kétlem, hogy előtte megjelölt helyre felvennének, mert az Apáczaiba és az Eötvösbe be se hívtak szóbelizni, a Berzsenyibene meg valami nyolcvan akárhányadik vagyok.
2018. ápr. 22. 12:45
 55/72 anonim ***** válasza:
Szerintem a Berzsenyibe bent vagy 😊 privi be meg írok, ne aggódj
2018. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha fizikára jelentkezett, és nyolcvan alatt van, nem hiszem, hogy felvennék, hiszen oda 18 embert vesznek fel.

Kérdező, neked pedig szurkolok, hogy minél jobb helyre kerülj be!:)

2018. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
Igen, én is néztem hülyeséget irtam
2018. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
A Berzsenyiből megérkezett az elutasítás...
2018. ápr. 25. 20:54
 59/72 A kérdező kommentje:
jóh...a Könyvesbe kell mennem, megjött a levél, bár a Lacinál azért még megpróbálunk felebbezni
2018. ápr. 28. 08:51
 60/72 anonim ***** válasza:
A Könyves sem olyan rossz ám, ne legyél elkenődve. :) Nagyon jó központit írtál, a szóbelikkel nem volt igazán szerencséd, de nincsenek véletlenek, biztosan jól fogod magad érezni a Könyvesben, és nem kizárt, hogy azzal jártál a legjobban. Aki akar tanulni, az mindenhol tud, és az se rossz, ha az ember a legjobb az osztályban. Sokszor erősebb így a motiváció, mintha csupa szuper zseni közé járnál. Fel a fejjel! :)
2018. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!