Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar 40, matek 41 ponttal...

Magyar 40, matek 41 ponttal melyik középiskolába, és mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Berzsenyi - fizika szak

Apáczai - matek-fizika szak

Szent László - info szak

Szent László - matek szak

Szent István - reál szak

AKG

Könyves - mindkét osztály



2018. jan. 27. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy jó a Könyves is, de a többi jobban érdekelt és ezért többet tudok róluk, meg úgy érzelmileg is közelebb állnak szóval nah...meg ugye álmom volt, hogy valamit emelt szinten tanulhassak, a Könyves meg ugye általános tantervű, tudom van fakt is. De tudom, hogy ennek ellenére az is remek iskola.
2018. ápr. 29. 22:06
 62/72 anonim ***** válasza:

Az emelt szinten tanulás is kétélű dolog, mert ha időközben meggondolod magad, és más valami kezd el jobban érdekelni, az Apáczaiban meg a Berzsenyben akkor sem adhatod le a tagozatodat, és mehetsz másra, faktot is csak pluszban vehetsz fel. Szóval hacsak nem vagy 1000%-ig tuti biztos a dolgodban, akkor jobb az általános.

De Az Apáczai term tud tagozaton elvileg 5 fővel kevesebbet vettek fel, mint ahány hely van, még beadhatsz egy kérvényt az igazgatónak, különös tekintettel a versenyeredményeidre. Tudom, hogy a matfiz lett volna a célod, de az tele van.

Berzsenyi is szokott elfogadni méltányossági kérvényt. Vesztenivalód nincs.

2018. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
Inkább a Szent Lászlóval próbálunk fellebbezni, mert oda olyanokat is felvettek, akiknek kevesebb pontjuk van, és hátha...
2018. máj. 1. 07:36
 64/72 anonim ***** válasza:
És az mégis hogy lehet, hogy kevesebb ponttal felvették őket vajon? ...
2018. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
Amúgy oda adj be fellebbezést/kérvényt, ahová menni szeretnél, akár többe is, viszont minél gyorsabban, mert a fellebbezős helyek is elfogynak! Írd meg, mi lett, drukkolok.
2018. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de csak akkor tudunk beadni, ha megjött a hivatalos elutasító a Laciból, és az még nem jött meg.
2018. máj. 2. 12:39
 67/72 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy küldenek ilyen elutasító levelet. Nekünk nem küldtek mindenhonnan, ahová anno nem mentünk. Csak az a suli küld biztosan, amelyik felvett.
2018. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
Elvileg kötelező küldeni, de majd megnézzük, köszi, hogy szólsz.
2018. máj. 2. 21:15
 69/72 A kérdező kommentje:
jóh..megjött a levél
2018. máj. 3. 15:33
 70/72 A kérdező kommentje:
jóh...sikerült a fellebbezés, felvettek a Laci info-ra :)
2018. jún. 7. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!