Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnökin mennyire...

Vegyészmérnökin mennyire nehéz a matek?

Figyelt kérdés

A debreceni egyetemre szeretnék majd jelentkezni, a vegyipariba járok, heti 9 kémia óránk van és nagyon szeretem amit tanulunk,jó sokat számolunk is. Viszont én olyan 3as,4es vagyok matekból.

Szóval szeretném a véleményeteket kikérni, hogy mennyire izzadnék vért, vagy egyáltalán megtudnám e csinálni a vegyészmérnökit?

Saját tapasztalatokat várnék:)



2018. máj. 3. 20:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát elég bizonytalan vagyok.. Meglátom még:)
2018. máj. 12. 10:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy nagyon nem megy, de van amit nehezebben értek meg, és 2 évig rossz tanárom volt tehát vann néhány homályos rész.
2018. máj. 12. 10:51
 13/17 A kérdező kommentje:
*van
2018. máj. 12. 10:51
 14/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

én vegyészmérnök szakra járok Debrecenben. júniusban fogok államvizsgázni.

én mindenféle emelt matek tudás nélkül kerültem ide. matek1 és matek2 tárgyam volt, amiből szóbelizni kellett, plusz mind a kettőből volt gyakorlati óra is. Így államvizsgára való készülés közepette (fizikai kémia, vegyipari művelettan és kémia technológiából kell vizsgázni) nevetve mondom, h inkább letudnék még 10 matek vizsgát, szóval nem az a legnehezebb... és visszagondolva amikor elkezdtem a matek tárgyakat sem éreztem akkora hatalmas akadálynak. bejársz órára, odafigyelsz, felkészülsz és minden szuper.


itt a vegyészmérnökin az a lényleg, hogy legyen logikus gondolkodásod, ha az megy, akkor semmivel nem

lesz problémád


ha bármilyen kérdésed van keress privát üzenetben

2018. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ja és megnyugtatlak! semmi köze nincs a középiskolai tanagyaghoz. több betű lesz mint szám :D


előző vagyok

2018. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:) kicsit bizonytalan vagyok... Félek, hogy kudarcot vallanék,és hogy nem lenne elég az hogy engem igenis nagyon érdekel ez az egész kémia.
2018. máj. 17. 18:30
 17/17 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

altalaban ha az ember bizonytalan es ugy gondolkozik h “aaaa en erre ugy sem vagyok kepes” akkor igaza is lesz.

viszont ha ugy vagsz bele “en ezt igenis meg fogom csinalni” akkor ugyis addig fogsz kuzdeni amig nem sikerul

szoval ez az egesz felfogas kerdese :) teny, hogy nem konnyu egy vegyeszmernoki egyetem, de oszinten mondom igy visszagondolva eletem legjobb idoszaka es nem csak az egyetemi elet miatt, hanem azert is, mert azt tanulhattam ami igazan erdekel

2018. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!