Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom hogy, hol tanuljak...

KexKeksz kérdése:

Nem tudom hogy, hol tanuljak tovább!?

Figyelt kérdés

Idén kezdem a 11.osztályt egy gimnáziumban és a faktos jelentkezési lapokat a tanév kezdetén kell leadni, de nekem fogalmam sincsen afelől, hogy milyen fakot szeretnék felvenni, hogy mi akarok lenni, hogy hová szeretnék menni(ez utóbbi nem teljesen igaz, mert annyit tudok, hogy vagy főiskola vagy egyetem a cél)

Magamról:

A kémia és a biológia nem az én hatásköröm mondjuk úgy, illetve a matek ami úgy néz ki nálam, hogy akár tanulok rá órákat akár ki se nyitom a könyvet, az mindig 3-as.

Magyar 4-es, töri is 4-es illetve szeretem a földrajzot, 5-ös is vagyok belőle, plusz angolból a középfokú nyelvvizsgára készülök. Nagyon sportimádó vagyok. Nagyon sok sportban jó vagyok és országos bajnok vagyok, több sportban is.

A nemzetvédelmi egyetem felé kicsit kacsingatok, de semmi sem biztos, ezért a segítségetekre illetve a tanácsaitokra lennék kíváncsi.:)



2018. jún. 25. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen faktok lesznek?

Ha van nyelv, akkor válaszd azt, meg azt, amelyik tárgy a legjobban érdekel.

Ha majd rájössz, hogy hova akarsz felvételizni, akkor majd elkezdesz célirányosan készülni arra, fakt nélkül is menni fog! (Én anno nyelvtagozatról, fakt nélkül mentem orvosira, és nem voltam egyedül azzal, hogy a faktok a felvételi tárgyakkal nem voltak összhangban) - szóval erősen túl van misztifikálva a faktok jelentősége...

2018. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is válaszd azt a tantárgyat, amit szeretsz és megy is. Ha nincs konkrét elképzelésed arról, hogy hova akarsz továbbmenni, akkor arra úgysem tudsz még alapozni, hogy arra az egyetemre mi kell. Nekem is most kellett választani, én is az alapján döntöttem, hogy melyik tantárgyat szeretem :)
2018. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!